Hlasujte prosím pro Damie
Finále SONB=TADY
3.kolo SONF=TADY

Soutez o nejsexi upíra


Povídky od Lisy Jane Smith

Bonnie a Damon: Po zavírací době 2.část

24. června 2010 v 8:24 | Twilightačka♀
Překlad: Renča
www.vampire-diaries.cz

Dobrá. Bonnie už se nemohla vyhýbat pravdě. Dvě věci s ní byly ve tmě, a byly blíž a blíž, a ona stěží vidí přes ty dvě dětské židle, které oblezla, než se dostala pod stůl. Něco je divně, uvědomila si náhle. Když vlezla pod stůl, neviděla vůbec nic - byla to slepá, instinktivní horečka. Teď ale mohla vidět, i když špatně, díky vysokým oknům. Znamenalo to, že viděla mlhavě cestu ven.
Vsadila by se ale, že ty dvě věci vidí ve tmě lépe než ona. Věděli přesně, kde byla. A tušení se hrozivě potvrdilo, když další ťuk přišlo ze židle - níž než byl stůl.
Ťuk.

Bonnie a Damon: Po zavírací době 1.část

24. června 2010 v 8:24 | Twilightačka♀
povídky od L.J.Smith
Překlad: Renča
www.vampire-diaries.cz
Bonnie McCulloughová pracně psala do svého laptopu, zatímco četla z růžového poznámkového bločku, pokrytého úhledným krasopisem s malými kroužky nad i: Svědomí královny.
Byla to její seminárka z historie, která ze třetiny ovlivní její pololetní známku z Evropské historie. A měla dobrý nápad, opravdu dobrý nápad: originální, jednoduchý a provokující. Její teorie se ubírala směrem, co by se stalo s Anglií, kdyby Kateřina Aragonská tak neposlouchala svého manžela, který ji zapřel, a spolčila se se Španělskem (odkud pocházela) a pak vedla tyto síly spolu s Angličany, kteří jí zůstali věrní, do bitvy proti armádě Jindřicha VIII. Byla k tomu často vyzývána, ale odmítla válčit proti svému manželovi. Kateřina mohla ustanovit dědičkou svou malou dceru Mary, místo aby nechala Jindřichovi ve všem volnou ruku; Jindřichova druhá dcera, královna Alžběta, by se tak nikdy nenarodila.

Matt a Elena: První rande 2.část

24. června 2010 v 8:23 | Twilightačka♀
povídky od L.J.SmithPřeklad: Renča
www.vampire-diaries.cz
"Ne, místo toho založil obchod. Ale předal mi své fotbalové instinkty."
Matt se zasmál. Nevěděl, co cítí. Srdce mu pádilo tuctem různých směrů. Ale nějak dokázal se na ni podívat naoko tvrdě a zahrozit jí prstem. "No, vsadím se, že nevíš o mém opravdovém momentu slávy," řekl. "Hráli jsme proti Ridgemont Cougers, skóre bylo vyrovnané a já byl zoufalý. Čas letěl a já měl náhlou bláznivou myšlenku a -"
"Běžel jsi napravo, abys jakoby předal míč Gregu Fleischovi," Elena ho hladce přerušila. "Ale držel jsi míč u sebe a běžel - a běžel - a běžel pro nejúžasnější touchdown, než tě čtyři protihráči najednou zastavili."

Matt a Elena: První rande 1.část

24. června 2010 v 8:22 | Twilightačka
povídky od L.J.Smith
Překlad: Renča
www.vampire-diaries.cz
Rande… s Elenou Gilbertovou!
Matt nervózně otevřel peněženku a přepočítal hotovost. Zůstalo mu deset dolarů a šest centů z toho, co dostal od sousedů za úklid spadaného listí z jejich trávníků. Zbytek dal za nákup nových společenských kalhot. Sedm dolarů a dvacet centů měl za úklid půdy a sečení trávy - zbytek těchto peněz opatrně investoval do saka, co měl teď na sobě - sportovní bunda by nestačila, ne na tuhle příležitost, a navíc slyšel, že Eleně se nelíbí. Deset dolarů od pana Muldoona za to, že vyměnil v jeho domě všechny žárovky, na které starý pán už nemohl dosáhnout.
Dvacet sedm dolarů a dvacet šest centů… plus
 
 

Reklama